acelyafm

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
acelyafm

dostların ve kardeşliğin bir numaralı forum sitesi

2 posters

BIR COK KEZ ALDATILDIM

selin
    selin
    Administrateur
    Administrateur

BIR COK KEZ ALDATILDIM Empty BIR COK KEZ ALDATILDIM

Mesaj tarafından selin Cuma Şub. 19, 2010 1:00 am

BIR COK KEZ ALDATILDIM Bircokkezaldatildim6263

Mehmet Ali Erbil'den Boşanmak İçin Harekete Geçen Tuğba Erbil'den Şok Açıklamalar.

Mehmet Ali Erbil'den boşanmak için avukatına vekalet veren Tuğba Erbil, Açıklama yaptı. Telefonunda kadınlardan gelen aşk mesajlarını yakaladım. Aldatılmam bir değil, iki değil, üç değil sayamıyorum. Bu kadınların ne iş yaptığı da umrumda değil, her meslek grubundan var.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, 5'inci evliliği de yıkılmak üzere. Çift, evliliklerinde sorunlar bulunduğunu ancak boşanmayı düşünmediklerini açıklamıştı. Ancak bu açıklamanın üzerinden 1 ay geçtikten sonra Tuğba Erbil, avukatına vekaleti verdi ve boşanacağı haberini doğruladı. Tuğba Erbil, ayrılık kararıyla ilgili sorularımı içtenlikle yanıtladı:

- Siz beni 1,5 ay önce arayıp 'boşanıyor musunuz' diye sorduğunuzda ben boşanmaya karar vermiştim. Fakat Mehmet Ali istemiyordu. Benden son bir şans daha istedi. O dönem biraz ara verdik. Ancak o dönemde daha beter şeyler yapmaya başladı. Ortada bir çocuk vardı ve boşanma davası açmadan evden ayrılmamam gerekiyordu. Ben de bekledim.

Konuşursam...

- Ayrılmayı isteme sebebim Mehmet Ali'nin beni aldatması. Bir değil, bir kaç kere üst üste aldattı ve son bir şans istedi. Ben ona şans verdim gibi görünsem de vermedim. Ciddi şekilde ayrılmak için bekliyordum. Huzursuzluk olmadan, sessiz sedasız boşanma davası açalım istedim. Her gün her gazetede ayrıntılı şekilde yer almak istemedim.

- O gün bana ihanet iddiasını söylediğinizde çok şaşırdım. Çünkü bu olayı kimse bilmiyordu. Zaten Mehmet Ali bir sorun yaşadığında kendini tutamaz bir arkadaşına anlatır eminim ki bu da öyle yayıldı. Aslında aradığınızda bu evliliği o zaman kafamda bitirmiştim. Ama açıklamak istemiyordum. Bir de konuşursam yer yerinden oynayacak şeyler var ama konuşmak da istemiyorum. Ama aldatıldığım gerçek. Hem de bir değil, iki değil, üç değil, sayamıyorum. Hepsinin de isimleri kim oldukları telefon numaraları var.

Eşimi artık sevmiyorum

- Evliliğimizde kesinlikle öyle şiddet falan yok ama başka şeyler yakaladım. Mesela telefonda bir kadının mesajını yakaladım ve bitti dedim. Yaptığım bin tane röportajda hep söylüyordum 'Beni aldatırsa bu evlilik biter' diyordum zaten. Aldatıldığımı ilk kez hissettim ve sonra birbiri ardına bir sürü dedikodu kulağıma gelmeye başladı. İnsanlar Mehmet Ali ile ilgili bildiği her şeyi adeta döküp anlatmaya başladı bana. Daha önce hiçbir şüphem olmadı, bana yansıtmadı. Bu kadınların kim olduğu ne iş yaptığı hiç umurumda bile değil açıkçası. Her meslek grubu var zaten. Ama hiç birini tanımıyorum.

- Bu işten para kazanmıyorum, gazetelerde fotoğraflarım çıktığı zaman da mutlu olmuyorum. Bu camiadan kopmak, gölge olup kaybolmak istiyorum. Bir anneyim ve sadece çocuğumu düşünüyorum. Sadece onun psikolojisini, geleceğini düşünmem gerekiyor. Mehmet Ali'yi ne olursa olsun çocuğumun babası olarak görüyorum. 'Eşim', 'sevdiğim adam' falan yok artık. Ancak şu anda aynı evde beraber kalıyoruz.

Mideme ağrılar giriyor

- Mehmet Ali benim nasıl bir insan olduğumu paraya pula hiç önem vermediğimi biliyor. Benim öyle şeylerle alakam yok. Aramızda evlilik sözleşmesi de yapmadık ama çocuğumuz için belirli bir şeyler paylaşılacak. Kendim için hiçbir şey istemiyorum, gözüm yok. Önemli olan çocuğumun psikolojisi.

- Boşanmanın anlaşmalı olmasını istedim ama Mehmet Ali istemiyor. Bu kadar zamandır anlaşarak boşanalım diye bekliyorum. Bir tamam diyor sonra vazgeçiyor. Yine tamam diyor ve yine vazgeçiyor. Bu zaman böyle geçiyor, bir daha şans ver derken böyle oyalıyor. Ancak mahkemede tek taraflı boşanabilmem için kanıtım da, şahidim de çok var.

- Kaç gecedir mideme ağrılar giriyor, uyuyamıyorum. Haksızlık bu, hak etmediğim şeyleri yaşıyorum. Sırf çocuğum için bu kadar yaşadığım şeylere rağmen aynı evde yaşamaya dayanıyorum. Ne yapayım, nereye gideyim, çocuğu alıp. Mehmet Ali beni sevdiğini söylüyör. Ona göre kendince seviyor. Ama bir kadının kabul edemeyeceği şeyleri yaşadım. Ve çocuğum alışsın, yumuşak bir geçiş olsun diye o evde durdum yoksa bir dakika bile o evde durmazdım. Bilmiyorum daha ne kadar sürecek bu eziyet.

5 kez evlendi

Ünlü şovmen ilk evliliğini Muhsine Kamiloğlu ile yaptı. Bu evlilikten ilk kızı Sezin dünyaya geldi. Boşandıktan sonra Muhsine Kamiloğlu ile ikinci kez nikah masasına oturdu ancak yine boşandı. Daha sonra kızı Yasmin'in annesi Nergis Kumbasar'la evlendi. Dördüncü eşi ise kendisinden 25 yaş küçük Ankaralı Sedef Altıntaş oldu. 1,5 yıl süren evliliğin ardından oğlu Ali Sadi'nin annesi Tuğba Coşkun'la nikah masasına oturdu
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin

BIR COK KEZ ALDATILDIM Empty Geri: BIR COK KEZ ALDATILDIM

Mesaj tarafından Admin Cuma Şub. 19, 2010 1:59 am

yakında benimde dedikoduma başlar bu meraklı magazinciler Laughing
    selin
    selin
    Administrateur
    Administrateur

BIR COK KEZ ALDATILDIM Empty Geri: BIR COK KEZ ALDATILDIM