acelyafm

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
acelyafm

dostların ve kardeşliğin bir numaralı forum sitesi

2 posters

YAY BURCU VE OZELLIGI

selin
    selin
    Administrateur
    Administrateur

YAY BURCU VE OZELLIGI Empty YAY BURCU VE OZELLIGI

Mesaj tarafından selin Cuma Şub. 19, 2010 12:39 am

YAY BURCU / 23 Kasım - 22 Aralık
    Geleceklerini her zaman bir plan doğrultusunda yönlendirirler. Hayatlarında düzene çok önem veren bu burcun insanları meslek hayatlarında da her bakımdan tatminkar olmak isterler. Tutumlu ve sebatlı bir insan olarak burcunuzdan son derece prensip sahibi insanlar çıkar. Bazen dayanıklı ve ayakları üstünde tek başına durabilen bir kimse olarak görünürsünüz bazen de pasif, yalnız ve çaresiz olursunuz. Çaresizliğiniz ise daha çok kendinizden kaynaklanmaktadır. Genelde pratik bir insansınız. Bu durumunuz bu konuda bir eğitim aldığınızdan değil daha çok merak ve konuşmalarınız sonucu gelişmiştir. Dikkatli olmanız sizin çevrenizde olup bitenleri görerek, duyarak veya merakınızdan öğrenerek faydalı bir şekilde kullanmanıza imkan tanır. Ağır ve çok çalışmaya en dayanıklı insanlar burcunuzdan çıkar şüphesiz. Ani gelen problemlere ve zorluklara karşı uygun çözümler de getirmeniz hünerleriniz arasındadır. Geri adım attığınız çok nadir görülüp daima yüksek seviyedeki pozisyonlara ulaşmak istersiniz. Bu sizin kendinize olan sebat ve güveninizden kaynaklanmaktadır.
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin

YAY BURCU VE OZELLIGI Empty Geri: YAY BURCU VE OZELLIGI

Mesaj tarafından Admin Cuma Şub. 19, 2010 12:43 am

bu benim burcum oluyor demek Very Happy Laughing
    selin
    selin
    Administrateur
    Administrateur

YAY BURCU VE OZELLIGI Empty Geri: YAY BURCU VE OZELLIGI