acelyafm

dostların ve kardeşliğin bir numaralı forum sitesi


  EVLENİNCE ŞÖHRETE ŞÖHRET KATTILAR...

  Paylaş
  avatar
  sule
  Moderetor
  Moderetor

  Mesaj Sayısı : 34
  Kayıt tarihi : 15/02/10

  EVLENİNCE ŞÖHRETE ŞÖHRET KATTILAR...

  Mesaj tarafından sule Bir Paz Şub. 21, 2010 1:32 pm

  Sanat dünyasında eşlerinin şöhreti ile ününe ün katan birçok isim var.


  Onlar 'Nikahta keramet vardır' sözünü doğrularcasına evlendikten sonra şöhretin zirvesine tırmananlar...


  Sanat dünyasında yaptıkları evlilikler ile şansları dönen birçok ünlü isim var. Birçoğu evlenmeden önce belli bir zümre tarafından tanınırken evlilikleri onlar için milat oldu. Hem hayatları düzene girdi hem de ünlerine ün kattılar...

  SOSYETEYE GİRDİ


  Yeni Karamürsel Mağazaları'nın sahibi Tan Ailesi’nin en küçük oğlu Harun Tan, manken Ebru Şallı ile evlenince adından çok söz ettirdi. Artık Harun Tan'ı yalnız iş dünyası değil, herkes tanıyor. Tabii bu evlilikte Ebru Şallı da eşinin sayesinde ününe ün kattı. Sosyeteye giren Şallı, televizyon programlarına başladı.

  EŞİNİ TELEVİZYONCU YAPTI  Ünlü top model Tülin Şahin ile 2005 yılında dünyaevine giren halkla ilişkiler uzmanı Mehmet Özer, Tülin Şahin ile evlendikten sonra meşhur oldu. Özel bir televizyon kanalında yemek programına başlayan Özer'in yeni kariyeri Tülin Şahin'in "Kocam çok iyi yemek yapıyor" sözleri ile başladı.

  ZİRVEYE EŞİ TAŞIDI


  Petek Dinçöz çok da popüler olmayan bir mankendi. Gönlünü televizyoncu Can Tanrıyar'a kaptırana kadar... Tanrıyar, tüm gücünü kullanarak sevdiği kadının elinden tuttu ve onu assolist olarak zirveye taşıdı. Dinçöz daha fazla ekstraya çıkmaya, televizyon programları yapmaya başladı.

  EVLENİNCE DİZİDE ROL ALDI


  Seda Sayan, geçtiğimiz yıllarda çok tanınmayan türkücü Onur Şan ile evlenince genç türkücünün işleri bir anda açıldı. Onur Şan, Sayan'ın oynadığı reklam filmlerinin müziğini yaptı, ekstralara çıktı ve televizyon dizilerinde oynamaya başladı.  YAĞMUR ATACAN FİYATINI ARTIRDI


  Pınar Altuğ ile evlendikten sonra popülaritesi artan Yağmur Atacan bir anda aranılan bir oyuncu oldu. Atacan bu durumdan gocunmadığını da itiraf ederken son dönemde çekilen birçok sinema filminde kendisine rol buldu ve fiyatını arttırdı.

   Forum Saati Ptsi Ara. 17, 2018 2:09 am