acelyafm

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
acelyafm

dostların ve kardeşliğin bir numaralı forum sitesi

4 posters

bunu biliyorum diyenler cevap versin?

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

bunu biliyorum diyenler cevap versin? Empty bunu biliyorum diyenler cevap versin?

Mesaj tarafından Admin Paz Şub. 21, 2010 5:53 am

Vakti zamanında çok zengin bir iş adamı uçakla uzun bir seyahate çıkmak ister Tam bu niyetle şirketten çıkarken şirketin gece bekçisi onu durdurup kesinlikle uçakla seyahate çıkmaması gerektiğini çünkü kendisinin az önce rüyasında uçağının bir dağa çakılacağını, gördüğünü söyler Bizimki bunu pek kafaya takmaz ama yine de içinde bir şüphe kalır ve seyahatten vaz geçer Gerçekten de ertesi gün kendi gideceği yere yolculuk yapan uçağın dağa çakıldığı haberini alır ve hemen gece bekçisine yüklü bir miktar para verip işinden kovar Hayatını kurtardığı için gece bekçisine para vermiştir

Soru:Bekçi neden işinden kovulmuştur?
    selin
    selin
    Administrateur
    Administrateur

bunu biliyorum diyenler cevap versin? Empty Geri: bunu biliyorum diyenler cevap versin?

Mesaj tarafından selin Paz Şub. 21, 2010 2:56 pm

KORKMUS DA ONDAN BEKCIDENN DELU DIYEE bunu biliyorum diyenler cevap versin? Herz
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin

bunu biliyorum diyenler cevap versin? Empty Geri: bunu biliyorum diyenler cevap versin?

Mesaj tarafından Admin Paz Şub. 21, 2010 6:25 pm

yokmu başka yorummm...
    sule
    sule
    Moderetor
    Moderetor

Mesaj tarafından sule Paz Şub. 21, 2010 10:38 pm

bekçi nie uyumuş ki Bnce uyanıkken görseydi rüyayı belki kovulmazdi Razz
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Admin Salı Şub. 23, 2010 11:55 pm

yaklaştın şuleee:D:D:D
    zigana71
    Yeni üye
    Yeni üye

Mesaj tarafından zigana71 Ptsi Mart 15, 2010 12:40 pm

gece bekçisi uyurmu be yav. Adam işini yapmıyor
    ben kem kovar hemde b irde güzel dayak atardım ... bunu biliyorum diyenler cevap versin? Icon_razz

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 12:25 pm